Fristående villa till salu i Cabo Roig

Property ID: SOLGTCBS-757

€0

€/m2


110
3
beds
3
baths
190
plot

Ta en titt på denna perfekta villa i Lomas de Campoamor. En idealisk investering som semesterbostad eller för uthyrning.

Belägen bara några minuter från stranden och Las Ramblas Golf erbjuder detta moderna radhus 3 sovrum och 3 badrum.

På bottenvåningen möts du av ett vackert vardagsrum och matplats i öppen planlösning med höga fönster som ger ett fantastiskt ljusinsläpp och direkt tillgång till uteplatsen och den privata poolen. På detta våningsplan finns även ett sovrum och ett badrum.

På första våningen finns två sovrum (ett med dubbelsäng och ett med enkelsäng), båda med eget badrum och utgång till en terrass med gott om plats för en mysig loungehörna. Från denna terrass når du en andra, högre belägen terrass med fantastisk utsikt över naturen – perfekt för avkoppling och för att njuta av solnedgångarna.

Missa inte det rymliga solariumet med havsutsikt.

Ytterligare egenskaper:

  • Privat pool på 18 m²
  • Garageinfart
  • Fram- och baksidepatio
  • Elektriska persienner
  • Central luftkonditionering
  • Invändigt förrådsutrymme

Omgiven av palmer garanterar denna bostad lugn och ro utan att kompromissa med de bekvämligheter och den livsstil som Cabo Roig har att erbjuda.


Funktioner

Climate control

  • Luftkonditionering

Features

  • Privat terrass
  • Takterass

Parking

  • Garage

Pool

  • Privat pool

Views

  • Havsutsikt

Beläget i

Prisvärdhet

Beräkna dina månatliga bolånebetalningar

Din beräknade månadsbetalning

Bli förkvalificerad

Inköpskostnader

Vår kostnadskalkylator ger en uppskattning av alla kostnader som är involverade i att köpa ett hus i Spanien. Använd dessa siffror endast som en riktlinje: de faktiska siffrorna kommer att variera beroende på fastighetens läge och vilken bank du väljer, bland andra faktorer. Till summan måste du lägga till dina bolånebetalningar och comisión de apertura om din bank debiterar det.

Totala utgifter

Du kanske gillar dessa fastigheter också