Vårt team

Vårt team av bostadsexperter, tar ett stort ansvar oavsett om du är här för att köpa eller sälja en bostad.

Profile picture for user christian@homes-abroad.com

Christian Boesen

Grundare och VD

Profile picture for user louise@homes-abroad.com

Louise Sass

Administration

Profile picture for user simon@homes-abroad.com

Simon Mosel

Områdesansvarig

Costa del Sol
Profile picture for user pn@homes-abroad.com

Peter Nielsen

Områdesansvarig

Costa del Sol Öst
Costa Tropical
Profile picture for user mikael@homes-abroad.com

Mikael Ingelsbo

Områdesansvarig

Costa del Sol Öst
Costa Tropical
Profile picture for user jesper@homes-abroad.com

Jesper Bejerholm

Områdesansvarig

Costa Blanca
Costa Cálida
Profile picture for user sascha@homes-abroad.com

Sascha Rudkjøbing

Områdesansvarig

Costa Valencia
Costa Azahar
Profile picture for user frederik@homes-abroad.com

Frederik Svane

Områdesansvarig

Costa Barcelona
Costa Brava
Profile picture for user bitten@homes-abroad.com

Bitten Munck Larholm

Områdesansvarig

Balearerna
Profile picture for user betina@homes-abroad.com

Betina Folden

Områdesansvarig

Kanarieöarna
Profile picture for user monika@homes-abroad.com

Monika Silva

Bostadsmäklare

Costa del Sol
Profile picture for user marlene@homes-abroad.com

Marlene Leon

Bostadsmäklare

Costa del Sol Öst
Costa Tropical
Profile picture for user nk@homes-abroad.com

Nina Krebs

Bostadsmäklare

Costa del Sol
Profile picture for user adam@homes-abroad.com

Adam Byström

Bostadsmäklare

Costa del Sol
Profile picture for user natascha@homes-abroad.com

Natascha Madsen

Bostadsmäklare

Costa del Sol
Profile picture for user tl@homes-abroad.com

Tanya Lucia

Bostadsmäklare

Costa Valencia
Profile picture for user lucas@homes-abroad.com

Lucas Maraver Martínez

Bostadsmäklare

Costa Valencia
Profile picture for user christoffer@homes-abroad.com

Christoffer Kaarøe

Bostadsmäklare



Relaterade sidor