Vårt team

Vårt team av bostadsexperter, tar ett stort ansvar oavsett om du är här för att köpa eller sälja en bostad.

Profile picture for user christian@homes-abroad.com

Christian Boesen

Grundare och VD

Profile picture for user vincent@homes-abroad.com

Vincent Christoffersen

Områdesansvarig

Costa del Sol
Profile picture for user simon@homes-abroad.com

Simon Mosel

Områdesansvarig

Costa del Sol
Profile picture for user tine@homes-abroad.com

Tine Villanueva

Områdesansvarig

Costa del Sol Öst
Costa Tropical
Profile picture for user jesper@homes-abroad.com

Jesper Bejerholm

Områdesansvarig

Costa Blanca
Costa Cálida
Costa de Almería
Profile picture for user kasper.thomsen@homes-abroad.com

Kasper Thomsen

Områdesansvarig

Costa Blanca Norr
Profile picture for user sascha@homes-abroad.com

Sascha Rudkjøbing

Områdesansvarig

Costa Valencia
Costa Azahar
Profile picture for user frederik@homes-abroad.com

Frederik Svane

Områdesansvarig

Costa Barcelona
Costa Brava
Profile picture for user bitten@homes-abroad.com

Bitten Munck Larholm

Områdesansvarig

Balearerna
Profile picture for user betina@homes-abroad.com

Betina Folden

Områdesansvarig

Kanarieöarna
Profile picture for user louise@homes-abroad.com

Louise Sass

Administration

Profile picture for user trine@homes-abroad.com

Trine Tvile

Administration

Profile picture for user mikael@homes-abroad.com

Mikael Ingelsbo

Bostadsmäklare

Costa del Sol Öst
Costa Tropical
Profile picture for user sanna@homes-abroad.com

Sanna Emilia

Bostadsmäklare

Costa Blanca
Costa Blanca Norr
Profile picture for user cecilie@homes-abroad.com

Cecilie Gansmoe

Bostadsmäklare

Costa Blanca
Costa Blanca Norr
Profile picture for user marlene@homes-abroad.com

Marlene Leon

Bostadsmäklare

Costa del Sol Öst
Costa Tropical
Profile picture for user erik.kryger@homes-abroad.com

Erik Kryger

Köpmäklare

Profile picture for user christoffer@homes-abroad.com

Christoffer Kaarøe

Bostadsmäklare

Profile picture for user anders@homes-abroad.com

Anders Thy Christensen

Sociala medier



Relaterade sidor