Parhus till salu i Coin

Property ID: R5402806

€215,000

1,706 €/m2


126
6
beds
1
baths
0
terrace
0
plot

Vi presenterar en utmärkt möjlighet i centrala Coín.

Detta är ett hus i två våningar plus takterrass, med en byggd yta på 126 m², beläget centralt med alla bekvämligheter inom gångavstånd.

Bostaden erbjuder en stor möjlighet till totalrenovering eller att utveckla ett nytt projekt anpassat efter dina behov.

Den är fördelad enligt följande:

Bottenvåning: vardagsrum, sovrum, två kök och badrum
Övre våning: fyra sovrum
Takplan: takterrass med takstruktur, tvättplats och tidigare hönshus

Tack vare läget och egenskaperna erbjuder denna fastighet många möjligheter och är idealisk både som permanentboende och investering.

? Om Coín och dess läge

Coín är en kommun i Guadalhorce-dalen, uppskattad för sitt lugn och sin livskvalitet, med alla nödvändiga tjänster. Ekonomin kombinerar jordbrukstradition med stadig tillväxt.

Inom cirka 25 km finns Málaga flygplats, Fuengirola, Marbella och Costa del Sols stränder.

Ett idealiskt läge som kombinerar lugn med närhet till kusten.


Funktioner

Condition

  • Renovering krävs

Parking

  • Parkering gata

Setting

  • shanty-house-village-1
    By

Views

  • Utsikt gata

Beläget i

Prisvärdhet

Beräkna dina månatliga bolånebetalningar

Din beräknade månadsbetalning

Bli förkvalificerad

Inköpskostnader

Vår kostnadskalkylator ger en uppskattning av alla kostnader som är involverade i att köpa ett hus i Spanien. Använd dessa siffror endast som en riktlinje: de faktiska siffrorna kommer att variera beroende på fastighetens läge och vilken bank du väljer, bland andra faktorer. Till summan måste du lägga till dina bolånebetalningar och comisión de apertura om din bank debiterar det.

Totala utgifter

Du kanske gillar dessa fastigheter också