4,563 €/m2
Fantastisk parhus med två sovrum, belägen på andra strandlinjen i ett komplex med direkt tillgång till stranden.
När du kliver in genom dörren möts du av panoramautsikt över havet. På nedre våningen finns ett dubbelrum, ett badrum med dusch, ett kök med serveringslucka samt ett ljust och luftigt vardagsrum med utgång till en härlig terrass med vacker utsikt.
På övre våningen ligger den rymliga huvudsoviten, komplett med badrum med dusch och utgång till en solig terrass med spektakulär utsikt.
Det inhägnade komplexet erbjuder en gemensam trädgård vid havet med pool och direkt tillgång till strandpromenaden och stranden. Strandpromenaden sträcker sig över flera kilometer, perfekt för en morgonpromenad, och omges av chiringuitos. Både Cabopino hamn och La Cala de Mijas ligger på gångavstånd.
Lägenheten säljs möblerad enligt inventarielista och inkluderar privat parkeringsplats i underjordiskt garage. Butiker, stormarknader, restauranger, barer och kollektivtrafik är alla lättillgängliga.
Funktioner
Climate control
-
Öppen spis
Features
-
Inbyggda garderober
-
Nära transport
-
Privat terrass
-
WiFi
-
Eget badrum
-
Marmorgolv
Furniture
-
Fullt möblerad
Garden
-
Gemensam trädgård
Kitchen
-
Delvis utrustat
Orientation
-
Söder
Parking
-
Privat parkering
Pool
-
Gemensam pool
Security
-
Larmsystem
Setting
-
Strandnära
-
Nära till golf
-
Nära till affärer
-
Nära till havet
-
Nära till stan
Views
-
Havsutsikt
-
Panorama utsikt
Beläget i
Prisvärdhet
Beräkna dina månatliga bolånebetalningar
Din beräknade månadsbetalning
Bli förkvalificeradInköpskostnader
Vår kostnadskalkylator ger en uppskattning av alla kostnader som är involverade i att köpa ett hus i Spanien. Använd dessa siffror endast som en riktlinje: de faktiska siffrorna kommer att variera beroende på fastighetens läge och vilken bank du väljer, bland andra faktorer. Till summan måste du lägga till dina bolånebetalningar och comisión de apertura om din bank debiterar det.