Radhus till salu i La Línea

Property ID: R5390713

€932,000 - €955,000

7,115 €/m2

131
-
133
4
-
4
beds
4
-
4
baths
97
terrace
13
-
20
plot

Ny utveckling: Priser från 932,000 € 955,000 €. [Sängar: 4 - 4] [bad: 4 - 4] [byggd yta: 131.00 m2 - 133.00 m2]

Utvecklingen är en exklusiv nybyggnation belägen vid strandkanten, i Torrenueva-sektorn, bredvid La Alcaidesa och bara några minuter från Sotogrande och Gibraltar.

Projektet ligger i en privilegierad naturlig miljö, i ett av de sista orörda områdena längs kusten, med öppna utsikter över havet och Gibraltarklippan, med direkt tillgång till stranden.

Utvecklingen består av 118 bostäder med 1, 2 och 3 sovrum, inklusive lägenheter och radhus, alla designade för att maximera naturligt ljus, utsikter och komfort. Bostäderna har rymliga terrasser och inkluderar parkeringsplats och förråd.

Utvecklingen erbjuder kompletta gemensamma områden utformade för välmående och den mediterrana livsstilen, inklusive swimmingpool, gym och coworking-utrymmen, allt inom en privat och välskött miljö.

En unik möjlighet att njuta av ett strandnära hem på en lugn plats som ändå är perfekt ansluten till Sotogrande, Estepona och Marbella.

• Gym
  • dresser-drawers-5
    Förrråd
  • home-improvement-12_1
    Tvättstuga
  • Eget badrum
  • Dubbelglas
  • cellar-3

• Nära till havet
  • shanty-house-village-1
    Nära till stan

Views

  • Havsutsikt
  • Utsikt pool