Bungalow till salu i Pilar de la Horadada

Property ID: R5388271

€284,900 - €319,900

3,799 €/m2

75
-
75
3
-
3
beds
2
-
2
baths
64
terrace
0
-
0
plot

Ny utveckling: Priser från 284,900 € 319,900 €. [Sängar: 3 - 3] [bad: 2 - 2] [byggd yta: 75.00 m2 - 75.00 m2]

Vi presenterar ett exklusivt premiumboende, perfekt beläget i Pilar de la Horadada, Alicante, Spanien.

Denna exceptionella plats erbjuder både ett hem och en livsstil att njuta av, där kvalitet, design och ett förstklassigt läge kombineras. Projektet består av vackra bostäder med tre sovrum och två badrum samt fantastiska vyer över Lo Romero Golfbana, Medelhavet och Mar Menor.

De boende kommer att njuta av utmärkta gemensamma faciliteter, inklusive en swimmingpool, en särskild lekplats för barn och bekväma utomhusparkeringsplatser.

Upplev den perfekta kombinationen av design och läge i en vacker spansk miljö.