Fristående villa till salu i Altea

Property ID: R5386840

€3,450,000 - €3,450,000

6,956 €/m2

496
-
496
4
-
4
beds
3
-
3
baths
289
terrace
1297
-
1297
plot

Ny utveckling: Priser från 3,450,000 € 3,450,000 €. [Sängar: 4 - 4] [bad: 3 - 3] [byggd yta: 496.00 m2 - 496.00 m2]

Beläget på de prestigefyllda höjderna i Altea Hills, där bergen möter Medelhavet, erbjuder detta exceptionella bostadsprojekt en privilegierad livsstil där horisonten blir en ständig och inramande närvaro.

Designat utifrån en filosofi som sömlöst sammanflätar arkitektur, landskap och känsla, har varje hörn av bostaden omsorgsfullt omformats med tydlig intention.

Den genomtänkta planlösningen kombinerar moderna och harmoniska inomhusutrymmen med stora panoramaterrasser och loungeområden som hyllar havet och det naturliga ljuset.

Byggt med fokus på rumslig harmoni, raffinerade texturer och tidlös lyx är denna unika tillflyktsort redo att förverkligas omedelbart, stödd av ett fullt godkänt bygglov för fullständig utvecklingstrygghet.

Security

  • mobile-phone-blackberry-2
    Porttelefon
  • Larmsystem

Setting

  • Strandnära
  • Nära till affärer
  • shanty-house-village-1