Lägenhet till salu i Estepona

Property ID: R5386726

€464,000 - €602,000

4,833 €/m2

96
-
119
3
-
3
beds
2
-
2
baths
11
terrace
0
-
0
plot

Ny utveckling: Priser från 464,000 € 602,000 €. [Sängar: 3 - 3] [bad: 2 - 2] [byggd yta: 96.00 m2 - 119.00 m2]

I hjärtat av kusten är denna anläggning ett boutiqueprojekt med 22 exklusiva bostäder, designade för dem som söker en mer avkopplad, ljusfylld livsstil i anslutning till havet.

Idealiskt belägen nära stadens centrum, småbåtshamnen och stränderna, kombinerar denna villa modern arkitektur, rymliga interiörer och högkvalitativa ytskikt i en miljö skapad för boende året runt. Bostäderna utmärker sig med sina generösa terrasser, rikliga naturliga ljus och funktionella planlösningar som prioriterar komfort och en sömlös övergång mellan inomhus- och utomhusliv.

Denna villa är mycket mer än bara ett hem. Det är en upplevelse centrerad kring välbefinnande, integritet och kustlivsstilen, med utmärkta förbindelser till den internationella flygplatsen.

Ett bostadsområde med låg bebyggelsetäthet, modernt och elegant, skapat för dem som värdesätter kvalitet, lugn och äktheten i att bo vid havet.

• Elektriska persienner
  • mobile-phone-blackberry-2