Parhus till salu i Elviria

Property ID: R5386723

€1,395,275 - €1,591,625

7,709 €/m2

181
-
200
3
-
3
beds
3
-
3
baths
97
terrace
0
-
0
plot

Ny utveckling: Priser från 1,395,275 € 1,591,625 €. [Sängar: 3 - 3] [bad: 3.5 - 3.5] [byggd yta: 181.00 m2 - 200.00 m2]

Beläget i den prestigefyllda enklaven Elviria i Marbella erbjuder detta exklusiva radhusprojekt en sofistikerad kombination av modern lyx och medelhavscharm.

Varje bostad är omsorgsfullt designad med tre rymliga sovrum, vilket säkerställer gott om utrymme och komfort för de boende. Arkitekturen prioriterar naturligt ljus och vackra vyer, med bostäder som har gynnsamma väst- och sydostlägen. Interiören kännetecknas av sömlösa öppna planlösningar där exklusiva material möter stora fönsterpartier som suddar ut gränsen mellan inomhusmiljö och det omgivande landskapet.

Utomhusupplevelsen är lika imponerande och erbjuder de boende dubbla möjligheter till avkoppling och fritid. Varje radhus har sin egen privata pool och trädgård för avskild avkoppling, medan området dessutom erbjuder två gemensamma pooler och anlagda trädgårdar.

Projektet är utformat för en helhetsorienterad livsstil med ett fullt utrustat gym på området och ett dedikerat yogautrymme för wellnessentusiaster. Säkerhet och bekvämlighet prioriteras med privat parkering.

Detta projekt representerar en förstklassig möjlighet att njuta av en balanserad och exklusiv livsstil i ett av Spaniens mest eftertraktade kustområden.

• Gym
  • home-improvement-12_1
    Tvättstuga
  • Eget badrum

Garden

  • Gemensam trädgård
  • Privat trädgård