Lägenhet till salu i Torrevieja

Property ID: R5382388

€110,000

1,864 €/m2

59
1
beds
1
plot

Denna lägenhet i Torrevieja på 59 m2 med söderläge har två gemensamma pooler och hiss, vilket ger bekvämt boende vid kusten. Belägen på fjärde våningen, erbjuder den vardagsrum med öppet kök, ett sovrum, helt renoverad och möblerad, redo att flytta in. Bostadsområdet har gemensamma utrymmen för avkoppling och socialt umgänge med familj och vänner. I närheten finns butiker, restauranger och kollektivtrafik som underlättar vardagen. Perfekt som permanentboende eller investering med möjlighet till korttidsuthyrning. Kontakta oss för att boka visning eller virtuell rundtur och begära ritningar. Ta chansen att äga en modern, funktionell lägenhet med utmärkta gemensamma tjänster i Torrevieja.