Lägenhet till salu i Fuengirola

Property ID: R5380912

€489,000

5,433 €/m2

90
3
beds
1
baths
35
terrace
0
plot

Lägenhet på mellanplan, Fuengirola, Costa del Sol.
3 Sovrum, 1 Badrum, Storlek 90 m², Terrass 35 m².

Läge : Stad, Försäljningsområde, Nära till hamn, Nära till affärer, Nära till havet, Nära småbåtshamn.
Väderstreck : Öst, Söder, Väst.
Skick : Renovering krävs.
Utsikt : Havsutsikt, Bergsutsikt, Panorama utsikt, Stadsutsikt.
Egenskaper : Täckt terrass, Hiss, Inbyggda garderober, Nära transport, Privat terrass, Tvättstuga, Handikappanpassat, Marmorgolv, Daghem.

Inbyggda garderober
  • bus-2
    Nära transport
  • Privat terrass
  • home-improvement-12_1

Security

  • mobile-phone-blackberry-2
    Porttelefon

Setting

  • shanty-house-village-1