Lägenhet till salu i Elviria

Property ID: R5379007

€365,000

3,067 €/m2

119
2
beds
2
baths
14
terrace
0
plot

Lägenhet med 2 sovrum och havsutsikt i Green Hills, Elviria
*Fastigheten: Lägenhet på 2:a våningen som erbjuder 119 m2 byggd yta och en 14 m2 stor terrass. Har 2 sovrum, 2 badrum och ett fullt utrustat separat kök med en inglasad tvättstuga.
*Utsikt & Atmosfär: Erbjuder havs- och poolutsikt, belägen i ett grönt område som ger en fridfull och naturlig känsla.
*Anläggning: Inhägnat område Green Hills med flera pooler som är öppna året runt, inklusive en uppvärmd pool. Semesteruthyrning är tillåten och fastigheten har en aktiv uthyrningslicens.
*Läge: Beläget i Elviria, Marbella, endast 5 minuters bilresa från lokala bekvämligheter och stranden.
*Parkering: Fastigheten inkluderar 1 parkeringsplats i det underjordiska garaget.

• WiFi
  • home-improvement-12_1

• Elektriska persienner
  • mobile-phone-blackberry-2