Bungalow till salu i Mar de Cristal

Property ID: R5375908

€525,000 - €625,000

3,918 €/m2

134
-
143
3
-
3
beds
2
-
2
baths
24
terrace
0
-
0
plot

Ny utveckling: Priser från 525,000 € 625,000 €. [Sängar: 3 - 3] [bad: 2 - 2] [byggd yta: 134.00 m2 - 143.00 m2]

Upplev ett exklusivt kustliv i Los Alcázares med dessa moderna och ljusa bostäder designade för en sofistikerad medelhavslivsstil.

Dessa hem erbjuder generösa bostadsytor som sömlöst flyter över i stora utomhusområden, inklusive rymliga terrasser och imponerande privata solarium utrustade med hållbara solenergisystem.

Varje bostad har en genomtänkt interiör med flera rymliga sovrum, moderna badrum och en öppen planlösning mellan vardagsrum och matsal som är perfekt för sociala tillställningar.

Med dedikerade tvättutrymmen och välkomnande entréhallar har varje aspekt av dessa hem utformats för att säkerställa en enkel och raffinerad boendeupplevelse i ett av Spaniens mest eftertraktade kustområden.

• Takterass
  • home-improvement-12_1

• Nära till havet
  • shanty-house-village-1