€2,900,000

5,461 €/m2

531
7
beds
6
baths
170
terrace
1308
plot

Fristående villa, La Cala Golf, Costa del Sol.
7 Sovrum, 7 Badrum, Storlek 531 m², Terrass 170 m², Garden/Plot 1308 m².

Läge : Nära till golf, Nära till skog.
Väderstreck : Söder.
Skick : Perfekt.
Pool : Privat pool.
Klimatkontroll : Luftkonditionering, Pre Installed A / C, Varm A / C, Kall A / C, Centralvärme, Golvvärme.
Utsikt : Bergsutsikt, Utsikt landskap, Panorama utsikt, Trädgårdsutsikt, Utsikt pool.
Egenskaper : Täckt terrass, Inbyggda garderober, Privat terrass, Gym, Gästlägenhet, Förrråd, Eget badrum, Dubbelglas.
Möblering : Fullt möblerad.
Kök : Fullt utrustad.
Trädgård : Privat, Anlagd trädgård.
Säkerhet : Elektriska persienner, Porttelefon, Larmsystem, Safe.
Parkering : Täckt parkering, Mer än en parkering, Privat parkering.
El, vatten, gas o telefon : Elektricitet, Drickbart vatten.

• Gästlägenhet
  • dresser-drawers-5

• Elektriska persienner
  • mobile-phone-blackberry-2
    Porttelefon
  • Larmsystem
  • saving-safe-1
    Safe

Setting

  • Nära till golf
  • Nära till skog