Lägenhet till salu i Fuengirola

Property ID: R5367172

€750,000

6,818 €/m2


110
3
beds
2
baths
60
terrace
0
plot

Rymlig lägenhet på strandpromenaden mellan Fuengirola och Los Boliches. Lägenheten ligger på det bakre hörnet av byggnaden med stora, inglasade terrasser åt två håll och har därmed både morgon- och eftermiddagssol samt utsikt mot både hav och berg. Total yta på terrasserna är 60 m2.

Lägenheten rymmer ett stort vardagsrum-matrum, fullt utrustat kök, tre sovrum med inbyggda garderober och två badrum, varav ett en-suite.

Mycket bra läge, nära mataffärer, restauranger, marknadsplatsen m.m.


Beläget i

Prisvärdhet

Beräkna dina månatliga bolånebetalningar

Din beräknade månadsbetalning

Bli förkvalificerad

Inköpskostnader

Vår kostnadskalkylator ger en uppskattning av alla kostnader som är involverade i att köpa ett hus i Spanien. Använd dessa siffror endast som en riktlinje: de faktiska siffrorna kommer att variera beroende på fastighetens läge och vilken bank du väljer, bland andra faktorer. Till summan måste du lägga till dina bolånebetalningar och comisión de apertura om din bank debiterar det.

Totala utgifter

Du kanske gillar dessa fastigheter också