4,238 €/m2
Ny utveckling: Priser från 890,000 € 890,000 €. [Sängar: 4 - 4] [bad: 4 - 4] [byggd yta: 210.00 m2 - 210.00 m2]
Denna villa har en förfinad estetik som sömlöst kombinerar medelhavskaraktär med minimalistisk design, styrd av en exceptionell kvalitetsstandard. Resultatet är ett hem som är innovativt, effektivt och tidlöst elegant.
Belägen i San Pedro del Pinatar, en autentisk kustoas, erbjuder den den unika upplevelsen av att bo mellan två hav. Fastigheten har tre rymliga sovrum, tre badrum, privat pool, solarium och anlagd trädgård – utformad för maximal komfort, integritet och lugn.
Alla viktiga tjänster finns inom räckhåll, medan det lugna, inbjudande havet ligger bara fem minuter bort och erbjuder en verkligt privilegierad medelhavslivsstil.
Funktioner
Climate control
-
Pre Installed A / C
Condition
-
Ny konstruktion
Features
-
Täckt terrass
-
Inbyggda garderober
-
Nära transport
-
Privat terrass
-
Eget badrum
-
Dubbelglas
-
Fiber
Garden
-
Privat trädgård
Kitchen
-
Fullt utrustad
-
Matsal
Orientation
-
Sydväst
Parking
-
Öppen parkering
-
Privat parkering
Pool
-
Privat pool
Security
-
Porttelefon
Setting
-
Nära till golf
-
Nära till affärer
-
Nära till havet
-
Nära till stan
-
Nära skolor
Views
-
Trädgårdsutsikt
-
Utsikt pool
-
Utsikt gård
Beläget i
Prisvärdhet
Beräkna dina månatliga bolånebetalningar
Din beräknade månadsbetalning
Bli förkvalificeradInköpskostnader
Vår kostnadskalkylator ger en uppskattning av alla kostnader som är involverade i att köpa ett hus i Spanien. Använd dessa siffror endast som en riktlinje: de faktiska siffrorna kommer att variera beroende på fastighetens läge och vilken bank du väljer, bland andra faktorer. Till summan måste du lägga till dina bolånebetalningar och comisión de apertura om din bank debiterar det.