Lägenhet till salu i Carvajal

Property ID: R5340946

€249,000

5,188 €/m2

48
1
beds
1
baths
12
terrace
0
plot

Lägenhet på mellanplan, Carvajal, Costa del Sol.
1 Sovrum, 1 Badrum, Storlek 48 m², Terrass 12 m².

Läge : Förort, Nära till havet, Nära till stan, Urbanisation.
Väderstreck : Sydöst.
Skick : Perfekt.
Pool : Gemensam pool.
Utsikt : Trädgårdsutsikt.
Egenskaper : Täckt terrass, Hiss, Inbyggda garderober, Nära transport, Privat terrass, Handikappanpassat, Marmorgolv, Dubbelglas.
Möblering : Delvis möblerad.
Kök : Fullt utrustad.
Trädgård : Gemensam trädgård.
Säkerhet : Porttelefon.
Parkering : Parkering under markplan, Privat parkering.
El, vatten, gas o telefon : Elektricitet.

Inbyggda garderober
  • bus-2

Security

  • mobile-phone-blackberry-2
    Porttelefon

Setting

  • Förort
  • Nära till havet
  • shanty-house-village-1