Fristående villa till salu i Dona Pepa

Property ID: R5295466

€549,000

1,754 €/m2


313
4
beds
4
baths
0
terrace
1200
plot

Detta spektakulära tvåvåningshus ligger på en stor tomt på 1200 m² och har en bebyggd yta på över 300 m².
Inuti erbjuder den ett rymligt och ljust vardagsrum/matsal med vedspis, ett fullt utrustat öppet kök med matplats, tre dubbelrum, ett omklädningsrum, tre badrum och en toalett. Dessutom har det ett kontor med utsikt över fastighetens grönområde, en 120 m² stor terrass på första våningen och ett solarium på andra.
Den rymliga källaren erbjuder en mängd olika användningsområden, inklusive ett lekrum, frisörsalong, badrum och tvättstuga.
Utanför fastigheten finns en parkeringsplats med plats för tre fordon.
Funktionerna inkluderar solpaneler, golv i stengods i porslin och högeffektiva Climalit-fönster.
Detta hus ligger i ett av de bästa områdena i Ciudad Quesada, bara några minuter från stormarknader, sjukhus, restauranger för alla smaker, daghem, köpcentra och skolor, samt spektakulära parker som El Recorral, och erbjuder därmed alla nödvändiga tjänster för ett bekvämt och trevligt liv.


Funktioner

Climate control

  • Luftkonditionering
  • Centralvärme
  • fireplace
    Öppen spis

Features

  • Privat terrass
  • Dubbelglas

Furniture

  • Fullt möblerad

Pool

  • Privat pool

Security

  • Elektriska persienner
  • Larmsystem

Setting

  • Nära till golf

Beläget i

Prisvärdhet

Beräkna dina månatliga bolånebetalningar

Din beräknade månadsbetalning

Bli förkvalificerad

Inköpskostnader

Vår kostnadskalkylator ger en uppskattning av alla kostnader som är involverade i att köpa ett hus i Spanien. Använd dessa siffror endast som en riktlinje: de faktiska siffrorna kommer att variera beroende på fastighetens läge och vilken bank du väljer, bland andra faktorer. Till summan måste du lägga till dina bolånebetalningar och comisión de apertura om din bank debiterar det.

Totala utgifter

Du kanske gillar dessa fastigheter också