2,105 €/m2
Missa inte möjligheten att se denna vackra strandnära lägenhet i centrala La Mata, bara 60 meter från havet. Det är omgivet av många tjänster såsom barer, butiker, stormarknader, ett vårdcenter och mycket mer. Huset består av tre stora sovrum, alla med luftkonditionering, ett komplett badrum, ett öppet oberoende kök med tvättstuga och ett stort vardagsrum.
Ring oss för att boka ett besök!
Om du vill ha ett virtuellt besök eller en plan, tveka inte att kontakta oss.
Det blir också en mycket bra investering och vi hjälper till med vår framgångsrika säsongsuthyrning. Kontakta oss för mer information.
Funktioner
Climate control
-
Luftkonditionering
-
Centralvärme
Furniture
-
Fullt möblerad
Setting
-
Nära till affärer
Beläget i
Prisvärdhet
Beräkna dina månatliga bolånebetalningar
Din beräknade månadsbetalning
Bli förkvalificeradInköpskostnader
Vår kostnadskalkylator ger en uppskattning av alla kostnader som är involverade i att köpa ett hus i Spanien. Använd dessa siffror endast som en riktlinje: de faktiska siffrorna kommer att variera beroende på fastighetens läge och vilken bank du väljer, bland andra faktorer. Till summan måste du lägga till dina bolånebetalningar och comisión de apertura om din bank debiterar det.