5,297 €/m2
Ny utveckling: Priser från 1,160,000 € 1,250,000 €. [Sängar: 4 - 4] [bad: 4 - 4] [byggd yta: 219.00 m2 - 292.00 m2]
Detta bostadskomplex har ett privilegierat läge, 200 meter från det klara, transparenta vattnet vid Playa Aguamarina och andra stränder med Blå Flagg. Dessutom ligger det mycket nära alla typer av service: golfbanor, småbåtshamnar, restauranger och ett brett utbud för avkoppling och komfort i vardagen – stormarknader, finansiella institutioner, vårdcentraler, apotek och köpcentrum som La Zenia Boulevard, bara 5 minuter bort, med mer än 160 000 kvadratmeter som rymmer butiker av alla slag.
Som om det inte vore nog blir detta bostadsområde ett paradis för golfare, eftersom du i närheten kan njuta av mer än 15 golfbanor. Några av dem håller internationell nivå, såsom Real Club de Golf de Campoamor, och andra som Las Colinas, Las Ramblas och Villamartín Golf Course.
Lyxvillor med fyra sovrum och fyra badrum, baserade på en tvåvåningsgrunddesign, erbjuder möjlighet till utbyggnad. Husen kommer att byggas enligt den senaste tekniken och med material av hög kvalitet. Villorna blir en perfekt duk för alla smaker och designer, smakfullt möblerade och utrustade. Vi tar hand om även de minsta detaljerna i dessa premiumvillor, som kan ha en yta på 300 m².
Ljusa hem som öppnar sig mot utsidan. Vardagsrum och matplats förbinds med en stor veranda som förlänger bostadens sociala ytor utåt. Totalt nästan 100 m² socialt utrymme med pool och en medelhavsträdgård som växer med dig, utformat i två nivåer för att möjliggöra direkt access från två våningsplan och maximera nyttjandet av tomter på 500 m².
Det finns många tillval, såsom uppvärmd pool, jacuzzi på taket, öppen spis och mycket mer att välja bland. Dessutom förbereder vi ditt hus – från grunden till installationerna – för att kunna bygga ut det snabbt och effektivt så snart du bestämmer dig. På så sätt anpassar sig huset efter dig och får ett mervärde om du väljer att sälja det.
Vi anpassar oss efter dina nuvarande och framtida förväntningar. Detta är frukten av många timmars entusiasm och arbete: ett öppet projekt där du har sista ordet.
*Observera: De angivna priserna är startpriser för modellen. Kontakta oss för mer information.
Funktioner
Climate control
-
Varm A / C
-
Kall A / C
Condition
-
Ny konstruktion
Features
-
Täckt terrass
-
Nära transport
-
Privat terrass
-
Takterass
-
Förrråd
-
Tvättstuga
-
Eget badrum
-
Dubbelglas
Garden
-
Privat trädgård
Kitchen
-
Matsal
Parking
-
Privat parkering
Pool
-
Privat pool
Setting
-
Nära till golf
-
Nära till affärer
-
Nära till havet
-
Nära till stan
Views
-
Trädgårdsutsikt
-
Utsikt pool
Beläget i
Prisvärdhet
Beräkna dina månatliga bolånebetalningar
Din beräknade månadsbetalning
Bli förkvalificeradInköpskostnader
Vår kostnadskalkylator ger en uppskattning av alla kostnader som är involverade i att köpa ett hus i Spanien. Använd dessa siffror endast som en riktlinje: de faktiska siffrorna kommer att variera beroende på fastighetens läge och vilken bank du väljer, bland andra faktorer. Till summan måste du lägga till dina bolånebetalningar och comisión de apertura om din bank debiterar det.