
3,935 €/m2
Vackert Chalet med Pool till Salu i JáveaBeläget i den prestigefyllda urbaniseringen La Guardia Park utan ljuspostar och med avlopp, i ett lugnt område bara 5 km från Arenal-stranden, erbjuder detta chalet med 3 sovrum och 2 badrum utrymme och privatliv. Perfekt som permanent bostad eller semesterboende.
Chaletet ligger på en rymlig tomt och inkluderar tre dubbelrum, varav ett med eget badrum. Ett andra badrum betjänar de andra sovrummen.
Det finns en inglasad naya som kopplar till det fullt utrustade köket, vilket ger ett extra vardagsutrymme.
Utomhus hittar du den privata poolen på 10 m x 5 m, en vacker trädgård och en rymlig uppfart med gott om parkering. Ett separat förråd, som för närvarande används som verkstad, erbjuder extra förvaring.
Fastigheten har golvvärme och luftkonditionering.
En välskött villa i ett lugnt läge, redo att flytta in i.
La Guardia Park har underjordiska elledningar och avlopp, och ligger perfekt till för Waldorfskolan i Costa Nova.
Beläget i
Prisvärdhet
Beräkna dina månatliga bolånebetalningar
Din beräknade månadsbetalning
Bli förkvalificeradInköpskostnader
Vår kostnadskalkylator ger en uppskattning av alla kostnader som är involverade i att köpa ett hus i Spanien. Använd dessa siffror endast som en riktlinje: de faktiska siffrorna kommer att variera beroende på fastighetens läge och vilken bank du väljer, bland andra faktorer. Till summan måste du lägga till dina bolånebetalningar och comisión de apertura om din bank debiterar det.