Parhus till salu i La Duquesa

Property ID: R5156353

€595,000

3,148 €/m2


189
3
beds
2
baths
35
terrace
578
plot

Inga förskönande mäklarfloskler här inte, för det här huset har omfattande renoveringsbehov. Slå på Iron Maiden i hörlurarna, ta släggan i hand och gå in och gör om.
När renoveringen är klar så har du dock ett hus beläget på en av Manilvas mest attraktiva adresser och dessutom har du allt på ett plan. Privat pool - japp, även den behöver renoveras, carport, tre sovrum, två badrum, gäst-wc, källarförråd, men bäst av allt är kanske läget, för här har du allt inom gångavstånd. En investeringsmöjlighet utöver det vanliga!


Funktioner

Climate control

  • Luftkonditionering
  • fireplace
    Öppen spis

Condition

  • Renovering krävs

Features

  • Täckt terrass
  • dresser-wardrobe
    Inbyggda garderober
  • Privat terrass
  • WiFi
  • dresser-drawers-5
    Förrråd
  • Eget badrum
  • Marmorgolv

Garden

  • Privat trädgård

Kitchen

  • Delvis utrustat

Orientation

  • Sydväst

Parking

  • Täckt parkering
  • Mer än en parkering

Pool

  • Privat pool

Setting

  • Frontline Golf
  • Nära till golf
  • Nära till hamn
  • Nära till affärer
  • Nära till havet
  • shanty-house-village-1
    Nära till stan
  • Nära skolor

Views

  • Havsutsikt
  • Bergsutsikt
  • Golfutsikt
  • Trädgårdsutsikt
  • Utsikt pool

Beläget i

Prisvärdhet

Beräkna dina månatliga bolånebetalningar

Din beräknade månadsbetalning

Bli förkvalificerad

Inköpskostnader

Vår kostnadskalkylator ger en uppskattning av alla kostnader som är involverade i att köpa ett hus i Spanien. Använd dessa siffror endast som en riktlinje: de faktiska siffrorna kommer att variera beroende på fastighetens läge och vilken bank du väljer, bland andra faktorer. Till summan måste du lägga till dina bolånebetalningar och comisión de apertura om din bank debiterar det.

Totala utgifter

Du kanske gillar dessa fastigheter också