
3,148 €/m2
Inga förskönande mäklarfloskler här inte, för det här huset har omfattande renoveringsbehov. Slå på Iron Maiden i hörlurarna, ta släggan i hand och gå in och gör om.
När renoveringen är klar så har du dock ett hus beläget på en av Manilvas mest attraktiva adresser och dessutom har du allt på ett plan. Privat pool - japp, även den behöver renoveras, carport, tre sovrum, två badrum, gäst-wc, källarförråd, men bäst av allt är kanske läget, för här har du allt inom gångavstånd. En investeringsmöjlighet utöver det vanliga!
Funktioner
Climate control
-
Luftkonditionering
-
Öppen spis
Condition
-
Renovering krävs
Features
-
Täckt terrass
-
Inbyggda garderober
-
Privat terrass
-
WiFi
-
Förrråd
-
Eget badrum
-
Marmorgolv
Garden
-
Privat trädgård
Kitchen
-
Delvis utrustat
Orientation
-
Sydväst
Parking
-
Täckt parkering
-
Mer än en parkering
Pool
-
Privat pool
Setting
-
Frontline Golf
-
Nära till golf
-
Nära till hamn
-
Nära till affärer
-
Nära till havet
-
Nära till stan
-
Nära skolor
Views
-
Havsutsikt
-
Bergsutsikt
-
Golfutsikt
-
Trädgårdsutsikt
-
Utsikt pool
Beläget i
Prisvärdhet
Beräkna dina månatliga bolånebetalningar
Din beräknade månadsbetalning
Bli förkvalificeradInköpskostnader
Vår kostnadskalkylator ger en uppskattning av alla kostnader som är involverade i att köpa ett hus i Spanien. Använd dessa siffror endast som en riktlinje: de faktiska siffrorna kommer att variera beroende på fastighetens läge och vilken bank du väljer, bland andra faktorer. Till summan måste du lägga till dina bolånebetalningar och comisión de apertura om din bank debiterar det.