Lägenhet till salu i Mijas

Property ID: R5045497

€255,000

3,072 €/m2


83
3
beds
2
baths
0
terrace
0
plot

Investeringsmöjlighet i Las Lagunas bredvid Miramar Park!
Vi presenterar denna lägenhet med 3 sovrum, perfekt för familjer som letar efter komfort och utrymme. Huset har ett rymligt ljust vardagsrum, utrustat kök och 2 badrum. Utmärkt läge med enkel tillgång till motorvägen och med alla tjänster som stormarknader, sportbutiker, restauranger, gym, kaféer bara några steg från ditt hem.
I försäljningspriset ingår en praktisk parkeringsplats för ditt fordon och ett stort förråd där du kan förvara allt du behöver. Beläget i ett lugnt område med goda förbindelser, nära skolor, stormarknader och parker.
Missa inte denna möjlighet att bo på en plats med mycket potential! Kontakta oss för mer information och boka ditt besök. Vi hjälper dig gärna!


Funktioner

Condition

  • Renovering krävs

Features

  • lift
    Hiss
  • bus-2
    Nära transport
  • dresser-drawers-5
    Förrråd

Furniture

  • Ej möblerad

Kitchen

  • Delvis utrustat

Orientation

  • Norr
  • Nordost

Parking

  • Parkering under markplan
  • Garage
  • Privat parkering

Security

  • Gated Complex
  • mobile-phone-blackberry-2
    Porttelefon

Setting

  • Nära till affärer
  • Nära skolor

Utilities

  • wall-socket
    Elektricitet

Views

  • Bergsutsikt

Beläget i

Prisvärdhet

Beräkna dina månatliga bolånebetalningar

Din beräknade månadsbetalning

Bli förkvalificerad

Inköpskostnader

Vår kostnadskalkylator ger en uppskattning av alla kostnader som är involverade i att köpa ett hus i Spanien. Använd dessa siffror endast som en riktlinje: de faktiska siffrorna kommer att variera beroende på fastighetens läge och vilken bank du väljer, bland andra faktorer. Till summan måste du lägga till dina bolånebetalningar och comisión de apertura om din bank debiterar det.

Totala utgifter

Du kanske gillar dessa fastigheter också