Marklägenhet till salu i Calahonda

Property ID: R5032051

€650,000

4,063 €/m2


160
3
beds
2
baths
0
terrace
0
plot

Totalrenoverad markplanslägenhet med havsutsikt – Endast 50 meter från stranden

Denna vackert renoverade markplanslägenhet erbjuder tre rymliga sovrum och två moderna badrum, varav ett är en suite. Belägen i ett eftertraktat bostadsområde på första strandlinjen, endast 50 meter från sanden – perfekt för ett avslappnat liv vid havet.

Njut av fantastisk havsutsikt från både den privata terrassen och huvudsovrummet. Bostaden har totalrenoverats med hög standard och kombinerar moderna ytskikt med en ljus och luftig planlösning – perfekt för avkoppling eller sociala tillfällen.

Lägenheten har turistlicens och föreningen tillåter korttidsuthyrning, vilket gör det till en utmärkt investeringsmöjlighet. Med direkt tillgång till strandpromenaden och närhet till alla bekvämligheter är detta ett unikt tillfälle på Costa del Sol.

Inflyttningsklar och full av charm – ditt drömhem vid havet väntar!


Funktioner

Climate control

  • Luftkonditionering

Condition

  • Nyligen renoverad

Features

  • Privat terrass

Orientation

  • Öst

Parking

  • Öppen parkering
  • Gemensam parkering

Pool

  • Gemensam pool

Setting

  • Beachfront
  • Strandnära
  • Nära till affärer
  • Nära till havet
  • shanty-house-village-1
    Nära till stan
  • Urbanisation
  • Front Line Beach Complex

Views

  • Havsutsikt
  • Utsikt strand
  • Trädgårdsutsikt

Beläget i

Prisvärdhet

Beräkna dina månatliga bolånebetalningar

Din beräknade månadsbetalning

Bli förkvalificerad

Inköpskostnader

Vår kostnadskalkylator ger en uppskattning av alla kostnader som är involverade i att köpa ett hus i Spanien. Använd dessa siffror endast som en riktlinje: de faktiska siffrorna kommer att variera beroende på fastighetens läge och vilken bank du väljer, bland andra faktorer. Till summan måste du lägga till dina bolånebetalningar och comisión de apertura om din bank debiterar det.

Totala utgifter

Du kanske gillar dessa fastigheter också