
3,278 €/m2
Välkommen till detta charmiga rymliga och ljusa hem med 2 sovrum i Los Pacos! Den här lägenheten erbjuder den perfekta miljön för ett bekvämt boende: det öppna vardagsrummet skapar en varm och inbjudande atmosfär, och huvudsovrummet har direkt tillgång till terrassen.
Den nästan 20 m² stora inglasade balkongen vetter mot kvällssolen och erbjuder fantastisk utsikt över bergen. Dubbla glasdörrar garanterar total tystnad och värmeisolering, medan nya luftvärmepumpar håller inomhusklimatet behagligt året runt.
Det praktiska köket är designat för vardagens bekvämlighet, med gott om förvaringsutrymme och arbetsyta för matlagningsentusiaster.
Lägenheten ligger i en eftertraktad bostadsförening, känd för sin utmärkta skötsel och trivsel. När du kliver ut genom dörren hittar du en busshållplats, mataffär och flera restauranger precis utanför.
Här finns massor av fritidsmöjligheter! Padelbanor, vackra vandringsleder och andra aktiviteter finns i närheten. Och bäst av allt – Fuengirolas underbara strand ligger bara 15 minuters promenad bort.
Kom och förälska dig i detta unika hem – det kan snart bli ditt!
Funktioner
Climate control
-
Luftkonditionering
Features
-
Täckt terrass
-
Hiss
-
Nära transport
-
Privat terrass
-
Bastu
-
Dubbelglas
-
Nära restaurang
-
Nära kyrkan
Pool
-
Gemensam pool
-
Privat pool
Setting
-
Nära till hamn
-
Nära till affärer
-
Nära till stan
-
Nära skolor
Views
-
Bergsutsikt
-
Utsikt landskap
-
Stadsutsikt
Beläget i
Prisvärdhet
Beräkna dina månatliga bolånebetalningar
Din beräknade månadsbetalning
Bli förkvalificeradInköpskostnader
Vår kostnadskalkylator ger en uppskattning av alla kostnader som är involverade i att köpa ett hus i Spanien. Använd dessa siffror endast som en riktlinje: de faktiska siffrorna kommer att variera beroende på fastighetens läge och vilken bank du väljer, bland andra faktorer. Till summan måste du lägga till dina bolånebetalningar och comisión de apertura om din bank debiterar det.