
3,363 €/m2
Ny utveckling: Priser från 1,150,000 € 1,280,000 €. [Sängar: 4 - 5] [bad: 4 - 5] [byggd yta: 342.00 m2 - 342.00 m2]
Detta bostadskomplex vid urbaniseringen Coblanca i Benidorm består av 9 fristående villor, var och en med egen trädgård, pool och takterrass. Komplexet har omkretsövervakning och nattlig bevakning, vilket gör det till det mest säkra bostadsområdet i området.
Villorna är mycket rymliga med över 300 m² byggd yta (ca 100 m² per våning) fördelade på två våningar, en halvkällare och en takterrass med panoramautsikt från Calpe till Benidorm.
På bottenvåningen finns ett dubbelrum, ett badrum, kök med köksö och exklusiva vitvaror från Miele, matplats och vardagsrum som vetter mot veranda, trädgård och pool.
På övervåningen finns tre dubbelrum och tre badrum (två av dem en-suite). Huvudsovrummet har en egen öppen terrass på 19 m².
Halvkällaren har separat ingång från tomten. Den har en inomhusträdgård med naturligt ljus och korsventilation, samt tvätt- och strykrum dit tvättnedkastet leder. Det finns möjlighet att inreda en gästlägenhet. Varje villa är också utrustad med laddstation för elbilar. Med en tomt på 481 m², syd- och östläge samt energiklass A är denna fastighet både rymlig, modern och energieffektiv.
Funktioner
Climate control
-
Varm A / C
-
Kall A / C
-
Golvvärme badrum
Condition
-
Ny konstruktion
Features
-
Täckt terrass
-
Privat terrass
-
Takterass
-
Domotik
-
Källare
-
Fiber
Garden
-
Privat trädgård
Kitchen
-
Fullt utrustad
-
Matsal
Orientation
-
Sydöst
-
Sydväst
-
Nordväst
Parking
-
Privat parkering
Pool
-
Privat pool
Security
-
Porttelefon
-
24 timmars säkerhet
Views
-
Havsutsikt
-
Panorama utsikt
-
Trädgårdsutsikt
-
Utsikt pool
Beläget i
Prisvärdhet
Beräkna dina månatliga bolånebetalningar
Din beräknade månadsbetalning
Bli förkvalificeradInköpskostnader
Vår kostnadskalkylator ger en uppskattning av alla kostnader som är involverade i att köpa ett hus i Spanien. Använd dessa siffror endast som en riktlinje: de faktiska siffrorna kommer att variera beroende på fastighetens läge och vilken bank du väljer, bland andra faktorer. Till summan måste du lägga till dina bolånebetalningar och comisión de apertura om din bank debiterar det.