
3,397 €/m2
Ny utveckling: Priser från 265,000 € 299,000 €. [Sängar: 2 - 2] [bad: 2 - 2] [byggd yta: 78.00 m2 - 78.00 m2]
Detta bostadsområde ligger i Los Alcázares, ett exceptionellt område på Costa Cálida, bara 25 minuter från Murcia flygplats och 55 minuter från Alicante flygplats. Området är förbundet med Cartagena, Murcia och Alicante samt de andra stränderna på Costa Cálida och Costa Blanca via motorvägar.
Komplexet består av 16 lägenheter med 2 och 3 sovrum och 6 exklusiva villor som kombinerar modern design, kvalitet och funktionalitet. Den oslagbara platsen erbjuder fantastisk utsikt över golfbanan och Mar Menor.
Denna utveckling ligger vid första raden till den prestigefyllda golfbanan "La Serena Golf". Denna golfbana är känd för sina sjöar och växtlighet som sammanflätas med golfbanan. Vatten och sjöar finns på 16 av de 18 hålen, men hela banan är designad för att erbjuda golfspelare olika strategier på varje hål. En annan unik aspekt av denna golfbana är att den är gångavstånd från stadens centrum, något som är svårt att hitta på andra golforter och gör att vi kan njuta av lugnet och skönheten i området utan att ge upp tillgången till de tjänster som Los Alcázares erbjuder.
Funktioner
Climate control
-
Pre Installed A / C
Condition
-
Ny konstruktion
Features
-
Inbyggda garderober
-
Privat terrass
-
Takterass
-
Förrråd
-
Eget badrum
-
Domotik
-
Källare
Garden
-
Gemensam trädgård
-
Privat trädgård
Kitchen
-
Matsal
Orientation
-
Öst
Parking
-
Parkering under markplan
-
Gemensam parkering
-
Privat parkering
Pool
-
Gemensam pool
-
Privat pool
-
Barn pool
Security
-
Porttelefon
Setting
-
Frontline Golf
-
Nära till affärer
-
Nära till stan
Views
-
Havsutsikt
-
Golfutsikt
-
Panorama utsikt
-
Utsikt pool
-
Sjö utsikt
Beläget i
Prisvärdhet
Beräkna dina månatliga bolånebetalningar
Din beräknade månadsbetalning
Bli förkvalificeradInköpskostnader
Vår kostnadskalkylator ger en uppskattning av alla kostnader som är involverade i att köpa ett hus i Spanien. Använd dessa siffror endast som en riktlinje: de faktiska siffrorna kommer att variera beroende på fastighetens läge och vilken bank du väljer, bland andra faktorer. Till summan måste du lägga till dina bolånebetalningar och comisión de apertura om din bank debiterar det.