
4,752 €/m2
Ny utveckling: Priser från 575,000 € 575,000 €. [Sängar: 4 - 4] [bad: 3 - 3] [byggd yta: 121.00 m2 - 121.00 m2]
Introducerar vår senaste utveckling! Redo att omdefiniera lyxliv i El Pilar de La Horadada. Välj mellan fantastiska två-rumslägenheter på översta våningen med privata solarium och bekväm hissåtkomst, eller rymliga tre-rumslägenheter på bottenvåningen.
Beläget bara 1,2 km från orörda stränder och omgiven av frodiga gröna områden, erbjuder vårt samhälle den perfekta blandningen av lugn och bekvämlighet, med alla bekvämligheter i närheten.
Färdigställande är planerat till mars 2026. Säkra ditt paradis idag!
Funktioner
Climate control
-
Pre Installed A / C
Condition
-
Ny konstruktion
Features
-
Täckt terrass
-
Inbyggda garderober
-
Privat terrass
-
Takterass
-
Gym
-
Eget badrum
-
Dubbelglas
Garden
-
Gemensam trädgård
Kitchen
-
Matsal
Parking
-
Garage
-
Gemensam parkering
Pool
-
Gemensam pool
Security
-
Gated Complex
Views
-
Trädgårdsutsikt
-
Utsikt pool
Beläget i
Prisvärdhet
Beräkna dina månatliga bolånebetalningar
Din beräknade månadsbetalning
Bli förkvalificeradInköpskostnader
Vår kostnadskalkylator ger en uppskattning av alla kostnader som är involverade i att köpa ett hus i Spanien. Använd dessa siffror endast som en riktlinje: de faktiska siffrorna kommer att variera beroende på fastighetens läge och vilken bank du väljer, bland andra faktorer. Till summan måste du lägga till dina bolånebetalningar och comisión de apertura om din bank debiterar det.