
6,034 €/m2
Ny utveckling: Priser från 1,750,000 € 2,100,000 €. [Sängar: 3 - 3] [bad: 3 - 3] [byggd yta: 290.00 m2 - 331.00 m2]
Denna utveckling är ett exklusivt lyxkomplex bestående av 8 lägenheter, beläget i det bästa området på Costa del Sol, med utsikt över havet.
Dess sydvästliga orientering garanterar den bästa solexponeringen och spektakulära panoramavyer. Vi har tagit hand om varje detalj med en innovativ design och ett privilegierat läge, endast 5 minuter från de imponerande dynerna i Artola. För golfälskare finns golfbanan Cabo Pino tillgänglig.
Komplexet ligger bara 15 minuter från staden Marbella och 30 minuter från Málagas flygplats.
Funktioner
Climate control
-
Varm A / C
-
Kall A / C
-
Golvvärme
Condition
-
Ny konstruktion
Features
-
Hiss
-
Inbyggda garderober
-
Privat terrass
-
Gym
-
Bastu
-
Förrråd
-
Eget badrum
-
Dubbelglas
-
Domotik
-
Källare
Garden
-
Gemensam trädgård
Kitchen
-
Fullt utrustad
Orientation
-
Sydväst
Parking
-
Gemensam parkering
-
Privat parkering
Pool
-
Gemensam pool
-
Privat pool
Security
-
Gated Complex
-
Elektriska persienner
-
Larmsystem
Setting
-
Nära till golf
-
Nära till hamn
-
Urbanisation
Views
-
Havsutsikt
-
Bergsutsikt
-
Panorama utsikt
Beläget i
Prisvärdhet
Beräkna dina månatliga bolånebetalningar
Din beräknade månadsbetalning
Bli förkvalificeradInköpskostnader
Vår kostnadskalkylator ger en uppskattning av alla kostnader som är involverade i att köpa ett hus i Spanien. Använd dessa siffror endast som en riktlinje: de faktiska siffrorna kommer att variera beroende på fastighetens läge och vilken bank du väljer, bland andra faktorer. Till summan måste du lägga till dina bolånebetalningar och comisión de apertura om din bank debiterar det.