shutterstock 1145430401 - Park Guell, Barcelona

Bostad till salu i Catalonia

Upptäck tomter och nya bostadsutvecklingar Catalonia

Rekommenderad
m19
2 bedrooms · 2 bathrooms · 93 m²
€375,000 - €1,050,000
REF. ID: BCL-101
Nyproduktion Rekommenderad

Fastigheter till salu i Catalonia

Displaying 37 - 48 of 192 properties
Rekommenderad
Roses
1 bedrooms · 2 bathrooms · 73 m²
€675,000
REF. ID: CBV-101
Rekommenderad Återförsäljning
Rekommenderad
Terrassa
3 bedrooms · 2 bathrooms · 117 m²
€335,000 - €387,000
REF. ID: PROBCL-AED103
Nyproduktion Rekommenderad
Rekommenderad
Barcelona
3 bedrooms · 2 bathrooms · 94 m²
€401,000 - €585,000
REF. ID: PROBCL-AED105
Nyproduktion Rekommenderad

Your guide to Catalonia

content_copy Introduktion